środa, 12 marca 2025 13:24
Musisz to zobaczyć!
Reklama

Klub Karate Randori na XXVI Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kumite

W dniach 27-28.11.2021 w Rzeszowie odbywały się XXVI Mistrzostwa Polski OYAMA Polska Federacja Karate w Kumite. Patronat nad turniejem objął Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek.
Klub Karate Randori na XXVI Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kumite

  Klub Karate Randori reprezentowała czwórka zawodników w składzie: Urszula Gwóźdź, Zuzanna Pluta, Agata Sobieraj oraz Karol Gołczyk.

  Po trudnych walkach na bardzo wymagającym terenie Klub przywiózł jeden brązowy medal a zdobyła go Agata Sobieraj.

  „Gratuluje Naszym zawodnikom świetnego występu pomimo, że nie Wszystkim udało się stanąć na podium oraz rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu” – sensei Michał Błach.

Źródło: Klub Karate Randori 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

sdcfsf435 30.11.2021 13:59
NSUU qz O68 lc YBU ma 3ZV c1 Z3L 6x WFQ 7q ZUL w4 7U4 wm HMWY hr

dfgfdgvd 30.11.2021 13:57
sdfvdsdfg43534

Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Napisz do nas
Reklama
Reklama
test