czwartek, 20 lutego 2025 20:15
Musisz to zobaczyć!
Reklama włączenie społeczne

Poszukiwany sprawca kradzieży narzędzi budowlanych

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży narzędzi budowlanych, łącznej wartości blisko 1200 złotych. Do zdarzenia doszło 28 stycznia 2025 roku, około godziny 14:20 na terenie marketu Budowlanego „Stivex” znajdującego się w Bełchatowie, przy ulicy Czaplinieckiej 146. Sprawcą przestępstwa jest obecnie nieznany mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.
Poszukiwany sprawca kradzieży narzędzi budowlanych

Źródło: KPP Bełchatów

Rysopis: Sprawcą jest mężczyzna w wieku około 35-40 lat. W dniu przestępstwa miał krótkie ciemne włosy i był okularach z ciemnymi oprawkami. Ubrany był kurtkę koloru ciemnego, bluzę z kapturem koloru szarego, spodnie koloru niebieskiego typu jeans, buty sportowe koloru czerwonego, przy sobie miał torbę sportową koloru czarnego.

W toku prowadzonego dochodzenia nie ustalono dotąd sprawcy, którego w chwili przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. 

Policja apeluje każdy kto rozpoznaje tego mężczyznę, ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia lub był jego świadkiem proszony jest o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego KPP w Bełchatowie telefonu: 47 846 52 57 - od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30, lub całodobowo 47 846 52 11 na numer alarmowy 112.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Napisz do nas
Reklama
Reklama
test