piątek, 25 kwietnia 2025 20:06
Musisz to zobaczyć!
Reklama
Obrazek rotacyjny

Oto sukcesy z ostatniego roku, zawodników UKS Czempion!

Klub UKS Czempion Bełchatów ma wielu znakomitych i dobrze rokujących zawodników. Każdego Miesiąca słyszymy o jakiś sukcesach zawodników. Mieliśmy okazje przeprowadzić rozmowę z kilkoma zawodniczkami, które w ostatnim roku zdobyły największe osiągnięcia. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo.
Kliknij aby odtworzyć

Oto ostatnich kilka sukcesów zawodników:

  Utalentowana Maja Matyśkiewicz z Czempiona Bełchatów 9 w sztafecie 4x400m na Mistrzostwach Europy Juniorów w Estonii (U20). Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Maja w biegu eliminacyjnym na swojej (pierwszej) zmianie podała pałeczkę sztafetowa jako druga. Debiut w dużej imprezie. Super. Warto podkreślić, że Maja jest jeszcze zawodniczką w kategorii Juniorów Młodszych (U18).

  Zwycięstwo zespołu w składzie: (Julia Jończyk, Gosia Domagała, Amelka Zochniak, Ania Olczyk rez. Basia Haładaj, Roksana Załęczna)
 

  Do wielkiego sukcesu sztafety brąz dodała Amelka Zochniak, która w indywidualnym występie ze starszymi od siebie rywalkami na dystansie 300mppł osiągnęła Super wartościowy wynik 43,71 PB ustępując m. in. rek. Polski.

  Wyborną formę zaprezentowały Maja Matyśkiewicz wygrywając z przewagą 1 sekundy nad druga zawodniczką z nowym bardzo dobrym rekordem życiowym 54,58 w biegu na 400m.

  Koleżanka Klubowa Marysia Kołodziejczuk nie mogła być gorsza i również wygrała swoja konkurencję z sekundą przewagi nad przeciwniczką na dystansie 400ppł rek życ. 60,98

 

  To jest tylko kilka sukcesów z ostatniego roku. Zawodniczki z tego klubu udowadniają wysoką formę i brak jakichkolwiek kompleksów wobec innych klubów. Stawiają sobie wysokie cele i udowadniają pokazując, że są jednym z najbardziej utatuowanych i posiadających ogromną ilość młodych talentów, klubem z Bełchatowa.

 Gratulujemy wszystkim zawodnikom sukcesów i trzymamy kucki za kolejne sukcesy i spełnianie swoich sportowych celów. Klub UKS Czempion z pewnością jest dumą Miasta Bełchatowa!

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Napisz do nas
Reklamadotacje dla MŚP
Reklama
test